Понякога си мислим, че учениците са основните носители на благодарствени емоции, но това не е напълно вярно – тези 5 години оставят огромни емоции и в душите на УЧИТЕЛИТЕ !!!
Усилия, Сърце, Потенциал, Емоция, Харизма…
Всичко това в съчетание на себепознанието и себепредизвикването проправя път в себеизразяването! Изразът на всички чистосърдечни отношения и творчески идеи изгради топологията на 12 а клас! И сякаш всеки един от вас като елемент от цялата система бе енергизиран от поток на воля, предизвикващ копнеж за нови предизвикателства!
И това е най-хубавото, защото всеки един от вас бе стимулатор за това да предизвиква себе си, да прекрои себе си, да излезе от зоната си на комфорт и да се превърне в вятърната мелница на нови и нови реализирани възможности!
Това, в своята съвкупност, Ви даде шанс да изгради стабилна основа за това бъдете приспособими към новите предизвикателства, към ъпгрейда на себе си, към по-добър капацитет и по-висока производителност на плодовете на собственото си аз!
Най-ценното е, че показвате и голяма осъзнатост! Винаги сте тук и сега! Радвате се от сърце на успехите си, на заобикалящата среда! Споделящи сте, сияещи, усмихнати и себе си! Така съчетанието на интелекта и емоционалната душа бивате градящи и създаващи потенциални възможности за удовлетворение и наслада!
Б Л А Г О Д А Р Я, 12 а клас за идеята, за творчеството, за емоцията, за разчитането на същността ми, за автентичността си, за прекрасното послание и усмивките – не само днес! БЛАГОДАРЯ ЗА ПОКАНАТА! ЗА МЕН ЩЕ БЪДЕ ЧЕСТ И НАСЛАДАТА ДА СПОДЕЛЯ ОЩЕ МНОГО ПРЕКРАСНИ ЕМОЦИИ НА ВАШИЯТ БАЛ!
Б Л А Г О Д А Р Я!
Човечност, Асертивност, Радост…
Уважаеми 12 б клас,
Чарът Ви се състои в това, че сте клас с афинитет към творчеството! Творчество, чрез което изразявахте себе си в прекрасните емоции, във възможността да се приобщавате, да търсите сладостта на позитивните отношения и на щедростта в игрите. И сега на прага на пролетта осеяхте с пъстроцветни лалета маршрута към възхода в танците и забавленията! Позитивните и ангелски усмивки ни носиха палитра от множество положителни емоции!
Топлотата на тези емоции, както и емпатията в пътуването ни заедно, носи множество прекрасни продукти. Създадохте букет от красиви моменти!
И всичко това излезе в юбилейният за 2024 година рекламен носител „Вестник „Туризъм“. А винаги ознаменуването на празниците и значимите събития се случва с цветя и публикации! С тях допринасяме за още много прекрасни емоции и моменти! Но моментът на балът е изпълнен с много усмивки, силни позитивни емоции, забавления и сантимент, сътворени от букетът на приятелски настроените личности, които сте!
Затова Ви благодарим за днешната емоция, за уважението, за усилията, за творчеството за поканата и за начинът, чрез който ни включихте в нея!
Б Л А Г О Д А Р И М В И, 12 Б КЛАС!
БЛАГОДАРИМ ОТ СЪРЦЕ, ВСИЧКИ НИЕ – АНГЕЛИНА ТЪМПА, МАРИЯ ТИМУШЕВА И АЗ – ИВАН СТОИЛОВ!