СЪСТЕЗАНИЕ НА ПРОФЕСИИТЕ ГОТВАЧ, СЕРВИТЬОР-БАРМАН И ХЛЕБАР-СЛАДКАР.

На 21 януари в училище се проведе състезание  за професиите Готвач,Сервитьор-барман и Хлебар-сладкар. Целта беше да се определят представителите на ЗПГ в регионалното състезание в София. На участниците бяха раздадени еднакви продукти като всеки ученик бе свободен да използва въображението си за да изготви определено ястие.

Резултатите бяха уникални и се получиха гозби със страхотен дизайн и вкус. Първите трима в класирането при професия готвач бяха оценени от журито с представител на сдружението на хотелиерите  Юлия Шунгарова /Хотел Свети Никола / и учителите по теория и практика с разлика от 1 точка. Същото се получи и при сервитьорите.

Джоана Карпузова /11 з клас/ , Йордан Макенджиев или Мартин Кайтазов /11 з клас – 1 място с равни точки/ и Йорданка Янчева /11 е клас/ ще ни представят в София на 24-26 февруари . Пожелаваме и успех.

вижте  видео и  снимки от  състезанието .
No Comments

Post A Comment