От днес имаме нов директор

От днес официално имаме нов директор – това е г-жа Илияна Москова, досегашен заместник-директор по учебната дейност.
Тя беше официално представена от г-жа Антоанета Николова, старши експерт по професионалното образование в РУО Благоевград в присъствието на досегашният директор г-н Емил Терзийски, който излиза в заслужена пенсия.
Г-жа Москова ще изпълнява длъжността директор до провеждането на нов-конкурс от регионалното управление в Благоевград.
Пожелаваме и успех и ползотворна работа за благото и продължаващото издигане на авторитета на училището.
Едно е сигурно – със сигурност колективът на училището ще бъде плътно зад нея в тази нелека задача!
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.